О нас - БЮРО ДЕТСКИХ ПРАЗДНИКОВ

О нас

Про НАС 

10 РОКІВ проведення дитячих  свят!

Близько 100 Организованих Дитячих свят Свят  в місяць!

БІЛЬШЕ 6 000 проведених заходів!

БІЛЬШЕ  100 Анимаційних Програм!

БІЛЬШЕ 100 Ексклюзивних Костюмів !!!

 

Чому ми?)

Тому що ми проводимо найкращі дитячі свята в Києві і дійсно любимо свою роботу і ні на що не проміняємо захоплення в очах дітей у той момент, коли вони хоч трохи, хоч ненадовго, але потрапляють у справжню казку!

Наші професійні аніматори, не стандартні та не звичні програми, ексклюзивний тематичний реквізит, гарні костюми, грамотні та толерантні менеджери – це запорука Вашого гарного свята!

КОРИСНОСТІ:

– організовуємо свято під ключ, починаючи з підбору та оформлення приміщення, закінчуючи анімацією та величезним вибором шоу програм та майстер-класів;

на зв’язку 24/7;

– свій штат аніматорів;

– проводимо не тільки анімаційні програми, а й квести, випускні, Новий рік та Хелловін🙂

– для нас немає не здійсненних завдань;

– ми вміємо і готові працювати з дітьми, які вже все бачили та їх складно здивувати;

– ми працюємо вже більше 12 років і у нас насправді найкращі ведучі дитячих свят у Києві!

7 невідомих, але цікавих фактів, які допоможуть Вам познайомитися з Умпалумп :

1. Ми працюємо вже 10 років і починалося все з того, що наш Керівник Волосовська Наталія http://volosovska.umpalump.com.ua/ не знайшла для своєї 9-ти річної доньки жодного агентства, яке б робило цікаві і не звичайні свята для підлітків) Ну а далі – цікава інтерактивна програма, написана власноруч, плащ Гарі Поттера та чарівна паличка привели до створення Бюро дитячих свят Умпалумп

2. Наші улюблені та найвідданіші ведучі Каріна та Альона вже з нами, і тільки з нами, більше 8-ми років! І, так,   Карина має своє приголомшливе біле волосся, завдяки якому вона справжнісінька Попелюшка, Фея Дінь і Харлі Квін у Києві!

3. У нас свій штат аніматорів, у якому понад 20 осіб  і ми не користуємося послугами дрібних компаній, як це роблять багато У нас свій штат аніматорів, у якому понад 20 чоловік і ми не користуємося послугами дрібних компаній, як це роблять інші агенства, навіть поняття не маючи хто від них працюватиме і що саме входить до анімаційної програми.

4. Ми самі вигадуємо та шиємо костюми та тематичний реквізит окремо на кожну програму. А в офісі від цього «багатства» вже ломиться більше 15 полиць 🙂

5. Ми дуже полюбляємо влаштовувати свої внутрішні вечірки і давно ходить жарт: “вони  на стільки круті, що давно вже час продавати на них Квитки!)”

6. Наші менеджери  на думку клієнтів, підрядників та конкурентів – найкоректніші та найтолерантніші в Києві 🙂

7.  Ми любимо та беремо дітей та свята, від яких відмовляються інші агенції… Чому? Тому що це цікаво, здивувати тих, хто вже все бачив і порозумітися з тими, кому складно догодити.

А ще ми по-чесному намагаємося зробити цей світ казковішим і добрішим ))))

Дитячі свята у Києві, Дитяче свято у Києві, Дитячий День народження Київ, Свята для підлітків Київ, Свято для підлітка Київ, Аніматор Київ,Аніматори Київ, Дитячі Шоу Київ, Шоу Програми Київ, Англомовні аніматори Київ, Свята під ключ Київ, Свята за кордоном, Віп-свято Київ, Організація дитячих свят Київ, Івент агентство Київ, Агентство дитячих свят

 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ: