Про нас - БЮРО ДИТЯЧИХ СВЯТ

Про нас

Дитячі свята у Києі/Дитячий День народження Київ/ Свята для підлітків Київ/Дитячі Шоу Київ/Англомовні аніматори Київ/Свята під ключ Київ/Свята за кордоном

10 РОКІВ проведення дитячих  свят!

Близько 100 Организованих Дитячих свят Свят  в місяць!

БІЛЬШЕ 6 000 проведених заходів!

БІЛЬШЕ  100 Анимаційних Програм!

БІЛЬШЕ 100 Ексклюзивних Костюмів !!!

 

Чому ми?)

Тому що ми проводимо найкращі дитячі свята в Києві і дійсно любимо свою роботу і ні на що не проміняємо захоплення в очах дітей у той момент, коли вони хоч трохи, хоч ненадовго, але потрапляють у справжню казку!

Наші професійні аніматори, не стандартні та не звичні програми, ексклюзивний тематичний реквізит, гарні костюми, грамотні та толерантні менеджери – це запорука Вашого гарного свята!

КОРИСНОСТІ:

– організовуємо свято під ключ, починаючи з підбору та оформлення приміщення, закінчуючи анімацією та величезним вибором шоу програм та майстер-класів;

на зв’язку 24/7;

– свій штат аніматорів;

– проводимо не тільки анімаційні програми, а й квести, випускні, Новий рік та Хелловін🙂

– для нас немає не здійсненних завдань;

– ми вміємо і готові працювати з дітьми, які вже все бачили та їх складно здивувати;

– ми працюємо вже більше 12 років і у нас насправді найкращі ведучі дитячих свят у Києві!

7 невідомих, але цікавих фактів, які допоможуть Вам познайомитися з Умпалумп :

1. Ми працюємо вже 10 років і починалося все з того, що наш Керівник Волосовська Наталія http://volosovska.umpalump.com.ua/ не знайшла для своєї 9-ти річної доньки жодного агентства, яке б робило цікаві і не звичайні свята для підлітків) Ну а далі – цікава інтерактивна програма, написана власноруч, плащ Гарі Поттера та чарівна паличка привели до створення Бюро дитячих свят Умпалумп

2. Наші улюблені та найвідданіші ведучі Каріна та Альона вже з нами, і тільки з нами, більше 8-ми років! І, так,   Карина має своє приголомшливе біле волосся, завдяки якому вона справжнісінька Попелюшка, Фея Дінь і Харлі Квін у Києві!

3. У нас свій штат аніматорів, у якому понад 20 осіб  і ми не користуємося послугами дрібних компаній, як це роблять багато У нас свій штат аніматорів, у якому понад 20 чоловік і ми не користуємося послугами дрібних компаній, як це роблять інші агенства, навіть поняття не маючи хто від них працюватиме і що саме входить до анімаційної програми.

4. Ми самі вигадуємо та шиємо костюми та тематичний реквізит окремо на кожну програму. А в офісі від цього «багатства» вже ломиться більше 15 полиць 🙂

5. Ми дуже полюбляємо влаштовувати свої внутрішні вечірки і давно ходить жарт: “вони  на стільки круті, що давно вже час продавати на них Квитки!)”

6. Наші менеджери  на думку клієнтів, підрядників та конкурентів – найкоректніші та найтолерантніші в Києві 🙂

7.  Ми любимо та беремо дітей та свята, від яких відмовляються інші агенції… Чому? Тому що це цікаво, здивувати тих, хто вже все бачив і порозумітися з тими, кому складно догодити.

А ще ми по-чесному намагаємося зробити цей світ казковішим і добрішим ))))

 

 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ: