Кукольный театр - БЮРО ДЕТСКИХ ПРАЗДНИКОВ
Стоимость

30 мин – 4900 грн

Кукольный театр

Интерактивный театр кукол – по-настоящему особенный.
В нашем театре – сказка рождается на глазах у маленьких зрителей, ведь актеры работают вживую и много импровизируют!
Все спектакли сопровождаются музыкой, используется яркий реквизит, а главные герои общаются со зрителями.

Ю.Тітаров
«Жужик»
(вистава за правилами дорожнього руху)
Життя прекрасне та цікаве – та буває …небезпечне. Воно складається з багатьох доріг. Та у кожного є своя дорога. Ось і нашому маленькому герою-автомобільчику Жужику -треба вибрати  свій шлях в житті.
Н.Гернет
«Пригоди Дорофея»
(вистава-гра)
Це інтерактивна вистава, в якій діти беруть активну участь. Вони допомагають  Оленці – головній героїні казки, перевиховати неслухняного  гусеня. Разом з героями  казки діти розуміють,що завдяки дружбі  і допомагаючи один одному можна здолати будь-які перешкоди.
Ю.Тітаров
Чарівна скрипка
Це музична казка,в якій діти знайомляться з музичними інструментами,усвідомлюють відносини учня до вчителя та вчаться  сприймати мистецтво.
Ю.Тітаров
«Справжній тато»
(за мотивами В.Орлова «Золоте курча»)
Ця казка про Вовка-одинака , який забув або не знав, що таке любов, ніжність. Та так сталося, що йому довелося висиджувати курчатко, щоб потім його з’їсти… Але  маленьке народжене диво пробуджує у Вовка добрі та ніжні почуття. А найголовніше – в ньому прокидається справжній ТАТО.
Ю.Тітаров
«Незабаром весна»
(за мотивами румунської казки «Хто розбудив сонечко»)
Зимова казка головним героєм якої є Сніговик. Він зліплений із снігу то має бути холодним. Але його серденько виявилось гарячим та співчутливим.  Він дуже хотів допомогти лісовим звірям, які зачекались тепла, сонечка, весни. От він і пішов будити  сонечко, хоча сам …розтанув.
Я.Крижанівська
«Небезпечні пустощі»
(за правилами протипожежної безпеки)
Захоплююча історія про  бешкетних Курчат, які не слухалися своєї мами-курки та через це  потрапляли в неприємні історії. Та про маленьку Мишку яка врятувала Курчат від підступної Лисиці.
Ю. Тітаров
«Українські переспіви»
Музична комедія  про хитрого Цапа, який  робить капості для того, щоб служивого собаку Бровка вигнали з двору. Але як в казках завжди буває – справедливість перемагає.