Новогодние и рождественские мастер-классы - БЮРО ПРАЗДНИКОВ УМПАЛУМП

Новогодние и рождественские мастер-классы

Ліпка із солоного тіста

Опис: навчимося виготовляти солоне тісто  та забарвлювати його природними барвниками (буряковим соком, куркумою, какао). По структурі тісто еластичне та властивостями заміняє пластилін, екологічно чисте та безпечне для діток. Після висихання фігурка стає міцною та твердою і не псується з часом через концентрований вміст солі в ній. Виліпити можна як об’ємні фігурки так і пласкі.

На майстер-класі учасники також отримують вже висушені фігурки із солоного тіста, їх можна розрарбовувати та прикрашати різноманітними техніками.

Вартість: 900 грн.

 

Футболки до свята

Опис: футболки розфарбуємо фарбами для текстилю, що дозволить малюнку залишатися на тканині, навіть під час прання. Застосовуватмемо штампи, відбитки та контури для малювання. А також техніки вибійки, трафарету та традиційної живописної.

Вартість: 300 грн/особа

 

Воскові медові свічечки

Результат: виготовимо 3 свічечки зі справжнього бджолиного воску, які прикрашатимемо справжніми кавовими зернятками чи квітами. Свічки мають приємний природній аромат, а під час горіння підсмажать кавові зернятка, які ширитимуть приємний кавовий запах.

Вартість: 1000 грн.